Ana sayfa

Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd

iyi kalite Isı emicisi satış için
iyi kalite Isı emicisi satış için
Bana memnun ürünler ve çok düşünceli hizmet verdiğiniz için teşekkür ederiz! Tekrar sipariş vereceğiz!

—— Roy

MoCu pedleri test edilmiş ve bileşenlere zaten monte edilmiştir. Sadece oldukça etkileyici olduklarını bildirmek istedim. Kalite standartlarımızı tamamen karşılayın!

—— David Balazic

Jiabang'ın CPC1: 4: 1'i yaklaşık 2 yıldır temel flanş olarak kullanıyoruz. Ürünleri her zaman ürünlerimiz için yüksek bir stabilite sağlar. Malzemelerini müşterilere güvenle teslim edebiliriz. Zhuzhou jiabang'ın güvenilir bir iş ortağı olduğunu düşünüyoruz.

—— Merinda Collins

Ben sohbet şimdi

Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd
公司 大门 RWMA 美国 焊接 协会 会员 湖南省 焊接 协会 会员 单位 湖南省 新 材料 企业 中南 大学 产学研 基地

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JBNR
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 40% - 50%
Zhuzhou Jiabang Refrakter Metal Co, Ltd, 2008 yılında kurulan, 12000m2 bir alana sahiptir. Kayıtlı sermayesi 30 milyon RMB'dir.
Zhuzhou Jiabang Refrakter Metal Co, Ltd elektronik alan, tıbbi alan, yeni enerji sanayi ve havacılık ve uzay sanayi vb ürünlerin araştırma ve üretim ayrılmıştır.
Ana ürünler saf tungsten, saf molibden, tungsten bakır, molibden bakır, Cu / Mo / Cu (CMC), Cu / MoCu / Cu (CPC) ve tungsten ağır alaşım vb.
JB, toz metalurjisi, pres işleme ve şekil işleme konularında sağlam teorik rehberliği ve son derece zengin uygulama tecrübesine sahip yüksek nitelikli bir teknik ekibine sahiptir. Ayrıca, uygun yaşlara sahip enerjik bir teknik ekip, güçlü yaratıcı ruhlar ve keşif yetenekleri ile doludur.
2014 yılından itibaren hermetik ambalaj malzemeleri ve ısı emici malzemeler için araştırma ve geliştirme çalışmalarına başladık. Şimdiye kadar, makineleri yükseltmek için 15 milyon RMB'ye ulaştık. Yıllar süren geliştirme ile, ısı alıcılarının özellikleri uluslararası kalite seviyesine ulaştı.

JBNR, “müşteri önceliği, yerine getirilen gereksinimler, iyileştirme devam ediyor ve dünya standartlarında takip edilen” inancını sürekli olarak sürdürecek ve müşterilerle yakın işbirliği içinde olacak, kazan-kazan durumu kazanmaya ve müşterileriyle birlikte şiddetli pazar rekabeti içinde gelişmeye devam edecektir. Yurt dışından ve evden tüm alanlardan ve müşterilerden hoşgeldiniz, teknolojiye danışmak, iş yapmak ve birlikte işbirliği yapmak.

İletişim bilgileri
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Wu

Tel: 86-731-28410199

Faks: 86-731-28415766

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)