Ana sayfa

Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Fabrika turu

iyi kalite Isı emicisi satış için
iyi kalite Isı emicisi satış için
Bana memnun ürünler ve çok düşünceli hizmet verdiğiniz için teşekkür ederiz! Tekrar sipariş vereceğiz!

—— Roy

MoCu pedleri test edilmiş ve bileşenlere zaten monte edilmiştir. Sadece oldukça etkileyici olduklarını bildirmek istedim. Kalite standartlarımızı tamamen karşılayın!

—— David Balazic

Jiabang'ın CPC1: 4: 1'i yaklaşık 2 yıldır temel flanş olarak kullanıyoruz. Ürünleri her zaman ürünlerimiz için yüksek bir stabilite sağlar. Malzemelerini müşterilere güvenle teslim edebiliriz. Zhuzhou jiabang'ın güvenilir bir iş ortağı olduğunu düşünüyoruz.

—— Merinda Collins

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd
车床
等 静压
立 车
中频 炉

车床

等 静压

立 车

中频 炉

  • Üretim hattı
    JB, 10000ton izostatik pres makinesi, büyük boy IF indüksiyon sinterleme fırınları, yüksek hassasiyetli dikey tornalama tezgahları, tungsten ve molibden levhalar için haddehaneler, ısıtma fırınları, vakum fırınları dahil olmak üzere birinci sınıf gelişmiş makinelerle donatılmış olup, yıllık 1500 üretim kapasitesine sahiptir. Tungsten potalar, 1500 tane termal alan ve 300 ton tungsten-molibden tabakası.

  • OEM / ODM

    OEM Hizmeti ve Ücretsiz Örnek sağlıyoruz.

İletişim bilgileri
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Wu

Tel: 86-731-28410199

Faks: 86-731-28415766

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)